styczeń 2017

Posted on Posted in Bez kategorii
  • Dnia 10 stycznia (wtorek) w godz. 14.30-16.30 odbędą się konsultacje z pracownikiem poradni psychologiczno-pedagogicznej – zapraszamy chętnych rodziców
  • ZAPRASZAMY BABCIE I DZIADKÓW NA PRZEDSTAWIENIE: dnia 11 stycznia (środa) o 14.30 zapraszamy gości z gr. II i III, a dnia 12 stycznia (czwartek) o 14.30 zapraszamy gości z gr. I i IV.
  • Dnia 13 stycznia (piątek) dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Poprzez obserwacje prowadzonych doświadczeń dzieci będą poznawać zjawiska otaczającego świata i angażować się w poznanie tajników chemii, fizyki i przyrody. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.
  • Dnia 13 stycznia (piątek) dzieci idą do kościoła zobaczyć żłobek i usłyszeć opowieść księdza Marka o Trzech Królach
  • Dnia 1 lutego (środa) odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY pod hasłem „Bałwanek zaprasza”. Dzieci będą się bawić wspólnie z Teatrem Conieco. Obowiązują stroje karnawałowe. Sesja zdjęciowa już od godziny 8.10. Będzie możliwość zamówienia stroju karnawałowego w przedszkolu: w poniedziałek – 30 stycznia od godz. 14.00